F1 shop

f1shopPokud sledujete formuli 1, pravděpodobně v ní máte své oblíbence, ať už jezdce nebo týmy. A kdo to s fanděním myslí vážně, může se mu hodit nějaké to týmové oblečení nebo jiné doplňky. F1 shop je místem, kde ho můžete koupit.

Možností máte v tomto případě několik. Oficiální zboží nabízí většinou přímo samotné týmy formule 1, někdy mají své specializované či spřízněné obchody také jezdci. Vždy jsou to ale zahraniční firmy, které mívají vyšší ceny, navíc je u nich třeba počítat s vysokými náklady na přepravu zboží, tedy s drahým poštovným.

Druhou možností je se obrátit na specializovaný F1shop přímo v České republice. I tady máte několik možností. Při výběru obchodu byste se v první řadě měli zajímat o to, jestli má v nabídce oficiální zboží, které je vyráběno s patřičnými licencemi od týmů a jezdců. Žádné jiné zboží byste nakupovat neměli, protože by se jednalo o padělky, které jsou nelegální a které jsou zpravidla nízké kvality. Navíc byste tím nijak nepodpořili své oblíbence.

Shopů s oficiálním F1 zbožím je v České republice několik, takže tím váš výběr nekončí. V tuto chvíli bude pro většinu rozhodujícím kritériem zřejmě cena, aby pochopitelně byla co nejnižší. A o to se snažíme u nás v GPF1obchodu.

Hledáme ty nejlepší dodavatele, abychom mohli být nejlevnější. Sledujeme konkurenci a ceny držíme níž. Přesto pokud by se náhodou stálo, že byste někde natrefili na nižší cenu než u nás, v rámci naší záruky vám nabídneme cenu ještě nižší.

Ochod vedeme především jako fanoušci pro fanoušky. Jsme vášnivými příznivci formule 1 a náš tým dobře znáte dlouhá léta ze zpravodajství, letos jsme pro vás připravili náš vlastní portál GPF1, na kterém pravidelně informujeme o dění v „našem“ sportu. Tyto naše zkušenosti využíváme také v GPF1obchodu.

Proto pokud hledáte český F1 shop se zbožím týmů a jezdců formule 1 za nejnižší ceny v České republice, určitě se podívejte na náš F1 shop.

Napsat komentář